Yhteystiedot

Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa mielellään!

Kustaa Vaasankatu 4, 85800 Haapajärvi, Suomi

Toimisto

Kustaa Vaasan katu 2-4 (2. krs)
85800 Haapajärvi

Avoinna
ma-pe 9.00-15.00
ajanvarauksella 8.00-9.00 ja 15.00-16.00

Kulku toimistoon Kustaa Vaasan kadulta, sisäänkäynnistä B1.

Esteetön sisäänkäynti ovesta B5 Kirkkokadun puolelta. Hissiyhteys 2. kerrokseen. Reitti toimistollemme merkitty opastein.

Asuntotiedustelut ja asunnon hakeminen, vuokrasopimukset ja -valvonta, irtisanomiset

Laura Pirinen
Kiinteistösihteeri
p. 044 4456 131
laura.pirinen@haapajarvi.fi

Kiinteistö- ja isännöintiasiat
Taina Ruhala
Toimitusjohtaja
p. 044 4456 130
taina.ruhala@haapajarvi.fi

Löydät Haapajärven Vuokratalojen yhteystiedon nyt myös WhatsApp:sta puhelinnumerolla: 044 4456 131!

Kiinteistönhuolto

Päivystys työajan ulkopuolella
Ovien avauspalvelu, päivystysluonteiset viat
p. 044 4456 442

Aluekiinteistönhoitajat

Esa Hosio
Kiinteistönhoitaja
p. 044 4456 238
esa.hosio@haapajarvi.fi

Niittykatu 4, 6, 8 ja 10
Asemakatu 21
Kuusaantie 21
Hallakankaantie

Hannu Koivisto
Kiinteistönhoitaja
p. 044 4456 244
hannu.koivisto@haapajarvi.fi

Koulukatu 19
Karjakuja 8
Niittykatu 1

Ilkka Ruuska
Kiinteistönhoitaja
p. 044 4456 249
ilkka.ruuska@haapajarvi.fi

Vitikantie 5, 7 ja 17
Vastuksenkatu 15-17
Kaivokatu 7 ja 11
Puistokatu 49

Juhani Hietala
Kiinteistönhoitaja
p. 044 4456 285
juhani.hietala@haapajarvi.fi 

Impivaarankatu 1
Murrontie 1-9

Veijo Nurmenniemi
Kiinteistönhoitaja
p. 044 4456 445
veijo.nurmenniemi@haapajarvi.fi

Niittykatu 3
Niittykatu 2 A

Kysyttävää? Laura auttaa

Moi. Tuliko sinulle mieleen jotain, mitä haluaisit kysyä? Lähetä viesti ja otan sinuun yhteyttä.

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.